Verze 0.1b

Články GTA atd...

HerniPark.cz - Info

HerniPark.cz - Info

HerniPark.cz.JPG

O HernimParku se toho napsalo již mnoho,ale my chceme upozornit na nějaké změny,které na serveru nastaly a také vám podrobně říci,co to vlastně HerniPark.cz je...
HerniPark.cz (je důležité říci) BYL jeden z nejnavštěvovanějších serverů dosud...od hráčů,kteří si chtěli záhrat,až po cheatery,kteří za své cheatování dostávali "odměny" KICK nebo BAN.Na server dřívo chodili moc a moc lidí a ostatní servery mohly jen závidět...ovšem pak jednoho dne přestal fungovat Internet...hráči si museli schánět IP z různých webů nebo od kámošů atd...a tak návštěvnost klesala a klesala.Něco pravdy je i na tom,že za to tak trochu může i 0.2x , lidé tam chodí.a mnohem větší návvštěvnost,ovšem není se co divim je to novinka jdou tam super věci,které v 0.1b nejsou a tak obecně.Ale je ovšem dobré jen tak "zahodit" staré dobré 0.1b? To je otázka pro každého....Dokonce se prý spekuluje o tom,že se HerniPark.cz (tedy přejmenován SPAMem na Public) zruší,dokonce byl i na webu www.zpravodajstvi-gta.cz uveřejněn článek :

SKONČÍ SNAD NA 01B SERVER HERNIPARK.CZ???
Podle dostupných informací mi bylo z jistého zdroje řečeno, že jeden z nejnavštěvovanějších a nejznámějších serverů na 01b hernipark pravděpodobně skončí svou dlouhou a vytrvalou existenci. Ze situace vyplynulo, že šance, že server končí, dosahuje témeř k 90 %. Proč chce ale správce tohoto serveru SPAM zahodit za hlavu tak úspěšný a známý server? Odpovědí jsou prý hackeři. Ale je to oprávněný důvod ke zrušení herního parku?
( Chcete vědět více ze zajímavých článků na webu www.zpravodajstvi-gta.cz určo se tam kouknětě)
Ano,jak je známo na HP je opradu a čím dál více cheaterů,heckerů,spamerů(více v rubrice CHEATEŘI) a všelijaké "havěti" pokud se tomu tak dá říkat,ale zato je tam čím dál tím míň adminů a to je důvod,proč se lidi chovají tak no....dementně?! Pokud je to to správný slovo.Jediný admin,který už se na HP tak málokdy ukáže je Tommy.Zdá se,že už ani Tommy nemá o HP takový zájem jako dříve.Možná jo..kdo ví.
Nahoře je obrázek mapy z GTA,kde je HerniPark.cz ve své největší slávě a nejnavštěvovajnější.

Pro mnohé z vás zůstane HerniPark.cz legenda mezi servery.

Článek vytvořen by _Ne[X]uS_

 
Vítáme wás na webu [EoL] - End of Life....